Merhabalar; Sevgili birbirinden değerli kıymetli bay, bayan arkadaslar evet söylediğinizi duyuyor gibiyim neden siteden atıldım neden bana gag Mute yedim diyorsunuz.

Öncelikle her ne kadar seviyesiz sohbet sitesi olsak dahi her bilgisayar karsısında insan oturduğunu unutmayınız. Öncelikle neden sorusunu kendimize sorarak cevabını hiç düşünmeden bulabilirsiniz. Kimsenin yarasına basmadığınız  sürece kimse atmaz sizi siteden  amk:) Arı bile durduk yere sokmuyor aksi durumlar oluyo tabi keyfi gag ban Mute süresiz ban IP ban oluyo bunlar kolay arkadaşlar en fazla 2 gün sürüyor hatta akşamına açılıyo banlar görevli yada yetkililer egosunu tatmin etmek için yapıyorlar onları burdan hepsini hep beraber kınım kınım kınıyoruz amk evlatları sizi o oturduğunuz bilgisayar karsısından kalkamayın hemi basur olup sıçamayın.

Kerkenezler sizlere yetki sapla vereni sönmez dayı düdüklesin:) IP ban Mute süresiz ban gag anladıkda amk Panel ban nedir amk sanki israil saldırdı siteye moruk adam 2550 sene ban koymuş oys kıyamam yaa yazık işte bunu her görevli açamıyor yetkisi owner olsa dahil ya kurucu yada site sahibi açabiliyor. Siz siz olun sesli chat odalarımızda oda formatına göre davranın sakın ve sakın panel ban yemeyin yoksa uzun bir süre siteye giremezsiniz. Öylece aşağıdaki bu resime bakar bakar durur açılmasını beklersin. indir

Dipnot: Panel ban durumda format yada modeme reset atarak yeni IP almanızı sağlayınız. Bu şekilde sohbet odalarımızda bağlanabilirsiniz:)