Sesli chat, mobil siteleri günümüz sesli chat, sesli sohbet, speakychat, sesli chat panel sistemleri sevenlerinden biri olarak bu makaleyi sizlere yardımcı ve aydınlatıcı olacağını düşündüğüm için yazmak gereği duydum.

Siz değerli sesli chat, sesli sohbet sitemiz kullanıcıları artık gelişen ve gün geçtikçe her gün sesli chat sohbet siteleri arasına bir yeni ve her geçen dakika yeni aramıza katılan sesli chat siteleri artık günümüzde pek rağbet görmemekte ve en kısa süre içerisinde kapatılmaktadır.

Kapatılan bu siteler artık google aramalarında çıkmamamakta ve sesli chat çöplüğüne dönmüştür. Lütfen herkes site açmasın bu işin hakkını verenler açsın yeter herkes açmasın yahu bu nedir elinde 50 ytl olan site açıyo bu paraya site açan sesli sohbet sistem panelcilerine güvenmeyin sonra sitenin girişleri kapanıur sesli chat odalarına giriş olmaz ve vs.vs. bir çok sorun yaşarsınız. Ve emin olun belli bir süre sonra siteniz otomatik olarak kapanıcaktır. Sorun olur panelcinizi ararsınız ulaşamassınız ve bir bakmıksınız dolandırılmıssınız. Dolandırıcılara karşı tetbirli ve dikkatli olun herkese site açtırmayınız araştırın sonra site açtırın. Bence sesli chat site açmayınız belli yüksek kullanıcı sahip sitelerde ücretli oda ve yetki alınız kafanız rahat olur hem oda sahibi hemde yetki sahibi olursunuz.

Sesli chat sitesi açan site sahipleri daha önceleri başka sitelerde üç beş kız tanıyarak hemen site sahipliğine soyunmaktadır. Sizinlerin sayesinde sesli chat panelcisiyim diye geçinenen panelcileri para kazandırmaktan başka bir şey yapmıyorsunuz.

Sesli chat mobil siteleri, yeni açılan sesli chat sistem odaları artık google tarafından artık sesli chat sitesi mobil uyumlu değilse sesli chat sıralamasında sesli chat kelimesinde sıralamalarında düşürülecektir.

Sesli chat sitesi açtırmak ve google tarafından beğenilen mobil uyumlu site olmasını istiyorsanız bu konuda bir çok sesli chat panelcisi mevcut olup her önüne gelen ben açarım ben sesli chat sistemlerini iyi biliyorum diyen şu kadar paraya ve ücretsiz açarım diyen kişi yada kişilere itibar etmeyiniz. Şunu iyi bilinizki kimse ücretsiz site açmaz bu konuda sesli chat sistemleri belli bir ücrete tabidir. Sesli chat site odalarında herkese iyi eğlenceler ve bol sohbetler dilerim.